Konfirmohet ndarja e Princit Leka me Elia Zaharian? (Detaji që ngre dyshime të tjera)

Prej javësh në media po qarkullojnë lajmet se Princ Leka dhe Elia Zaharia i kanë dhënë fund martesës. Këto aludime nisën pasi trevjetori i vajzës ata i gjeti jo pranë njëri-tjetrit.Madje ndryshe nga dy ditëlindjet e para, ata nuk ndan urim të përbashkët për të voglën e tyre, shoqëruar me një foto familjare. Fill pas… Continue reading Konfirmohet ndarja e Princit Leka me Elia Zaharian? (Detaji që ngre dyshime të tjera)

Mòs rríní sot pa mèsuar ç’ju ndòdh në fùndjávè. 4 shènjat që do kènë vès htírèsi

Sa hèrë që në dèrën tonë “tròkèt” dita e prèmte, ajo trègòn se pak e nga pák po vjèn fùndjáva.Ndáj dhe sot është koha më e qètë dhe e dùhùr që në këtë mirë të mbárë dhe me shumë fát siç është 20 Janari, ju të mèrrni atë kèshíllë që do ju vlèjë në fùndjávë.… Continue reading Mòs rríní sot pa mèsuar ç’ju ndòdh në fùndjávè. 4 shènjat që do kènë vès htírèsi

Michael J. Fox reacts to Matthew Perry’s words about him – finally reveals a secret he always kept for him

Matthew Perry’s death has broken a lot of hearts of not just his fans but also other entertainers who knew the late actor. In the days since his passing, a lot of tributes have been made for Matthew Perry. Now, actor Michael J. Fox has come out with a story not a lot of people… Continue reading Michael J. Fox reacts to Matthew Perry’s words about him – finally reveals a secret he always kept for him

U përmend shumë herë nga Vesa, reagon për herë të parë Mërgim Berisha

Futbollist Mërgim Berisha tash e disa kohë është në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes së tij me Vesa Vllasaliun dhe më pas martesën me Edona Berisha. Derisa Vesa ka hyrë në Big Brother Vip Kosova, ajo ka rrëfyer për romancën që kishte me futbollistin dhe se si ishte keqtrajtuar nga ai. Vesa… Continue reading U përmend shumë herë nga Vesa, reagon për herë të parë Mërgim Berisha

158 Metra Lartesi! Tjetër aksident i rëndë në vend, makina përmbyset mbi urë…

Aksident në rrugën e Arbrit, mjeti përmbyset mbi urën 158 metra të lartë. Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në dalje të tunelit numër 3 të rrugës së Arbrit në fshatin Shkallë të Xibrit. Mjeti është përmbysur mbi “Urën e Fshatit” 158 metra e lartë, pjesë e rrugës së Arbrit. Mësohet se në… Continue reading 158 Metra Lartesi! Tjetër aksident i rëndë në vend, makina përmbyset mbi urë…

Alfred Çako рo çudit të gjithë/ Nuk do ta beѕoni kurrë, çfarë рritet të ndodhë në 2 muaj

Ai eshte nje nga personat qe te lè pa fjále me ato qe dèklaron neper mediat e ndrýshme dhe se fùndmi ka bërë dje disa palájmèríme të bujshme teksa ishte në nje emísion televíziv. Cako u shprèh se prèsídenti amèríkan, mùnd të íkë nga detyra dhe në vend të tij do të vèndòset njëra nga… Continue reading Alfred Çako рo çudit të gjithë/ Nuk do ta beѕoni kurrë, çfarë рritet të ndodhë në 2 muaj