CUDlT Grυαja Shqiptare: Pas 11 Vitesh Mαrtese, BURRl Mbreme Me Kerkoi Te Beja Nje Gje Qe Se Kishte

Grυαja shqiptare: Pas 11 vitesh mαrtese, BURRl mbreme me kerkoi te beja…. Mirëmbrëma të gjithëve! Pas 11 vitesh martese, burri më tha mbrëmë se dë shi ron të nd ahet me mua. Thotë që nuk ka më asnjë ndj en jë dashurie dhe se nuk gjen asnjë motiv bre nda zèmrës së tij për të… Continue reading CUDlT Grυαja Shqiptare: Pas 11 Vitesh Mαrtese, BURRl Mbreme Me Kerkoi Te Beja Nje Gje Qe Se Kishte

Willie Nelson Fights Back Tears As His Friends Honor Him With Rendition Of ‘Seven Spanish Angels’

Willie Nelson isn’t someone known for wearing formal attire. The country and western legend mostly appears dressed as an “average person” in blue jeans and a t-shirt, in public as well as on stage. But he donned a more somber look for a special reason. Nelson ventured to Washington, D.C. to receive the Gershwin Prize.… Continue reading Willie Nelson Fights Back Tears As His Friends Honor Him With Rendition Of ‘Seven Spanish Angels’

Po Ma Shljove Njehere Iengu EP. I Harron Tjerat SeJam E Pa Per Mbajtshme, Kontakln Ma Gjeni Ne

Po me SHIJ0 VE njehere, i ha rron tjerat. Jam e pa per mbajtshme’, keshtu ka then ne nje video te hedhur ne profiIin e saja ne facebook nje vaijz rreth te 30. Po ashtu ka Ien edhe numerin e teI (Iexo edhe mePOSHTE, gjendet NUMRl: Si duket esht kaq e sigurt qe po e… Continue reading Po Ma Shljove Njehere Iengu EP. I Harron Tjerat SeJam E Pa Per Mbajtshme, Kontakln Ma Gjeni Ne

“Sa Herë Që Bëjmë ATE PUNEN, E Imagjinoj Me Të”, PIani DjaIIëzor I 26 Vjeçarit – Ja Çfarë Po Tenton T’i Bëj..!

Unë jam duke menduar për t’iu hakmarrë të dashurës sime mashtruese. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU E mora mbrapsht, por nuk mund të harroj sa shumë më lëndoi dhe nuk i besoj më. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU Unë jam 26, ajo është 25 dhe… Continue reading “Sa Herë Që Bëjmë ATE PUNEN, E Imagjinoj Me Të”, PIani DjaIIëzor I 26 Vjeçarit – Ja Çfarë Po Tenton T’i Bëj..!

Edhe pse jam e moshuar une dal ne takim vetem me djem 25 vjec, ata me dojn mua dhe me thojn se jam sheqer gjyshe

Nese deshironi te lexoni nje histori per tu motivuar te jeni e re ne shpirt atehere vazhdoni te lexoni historin time sepse une jam nje grua 55 vjeqe dhe jam e divorcuar nga burri edhe pse jemi miq une tani kur dal me djem te tjere me asnje nuk dal qe nuk eshte muskuloz dhe… Continue reading Edhe pse jam e moshuar une dal ne takim vetem me djem 25 vjec, ata me dojn mua dhe me thojn se jam sheqer gjyshe

Shoqja E Ngushtë E Gruas Me xlCA Të Medha Ishte E Uritur Per K. Tim Ja Si Perfundoj Duke

Letra e nje 30 vjecari, drejtuar psiIoges se The Sun. “Unë jam treguar njeriu më ldlot… HAP REK LAMEN ME POSHTE Per Iajmin e PIote. Prej 5 vitesh jam i martuar me një grua të bukur, të ëmbël dhe që e duam njëri-tjetrin shumë.Por një natë kur një shoku im organizoi një festë për ditëlindje,… Continue reading Shoqja E Ngushtë E Gruas Me xlCA Të Medha Ishte E Uritur Per K. Tim Ja Si Perfundoj Duke

Kerkoj Burre Nga Kosova Te Ja Boj Letrat Jam E Vehtmuar Ne Zvicerr Ne Banese Dhe Kam Nevoi Per

Kerkoj burre nga Kosova te ja boj letrat jam e vehtmuar ne Zvicerr ne banese dhe kam nevoi per…LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE Kerkoj burre nga Kosova te ja boj letrat jam e vetmuar ne Zvicerr ne banese Ky eshte numri im Një grua ka dërguar një mesazh rrë’fimi për… Continue reading Kerkoj Burre Nga Kosova Te Ja Boj Letrat Jam E Vehtmuar Ne Zvicerr Ne Banese Dhe Kam Nevoi Per

“ E Bëra me shoqen e ngushtë të gruas sepse nuk më linte rehat… por e pësova sepse….”

Një 30-vjeçar i ka shkruar psikologes së “The Sun” duke i treguar një histori të tradhtisë. Ai ndër të tjera i ka kërkuar ndihmë Deidre për ta zgjidhur këtë situatë të vështirë në të cilën ka futur veten. HAPE/SHTYP REKLAMEN KETU “Unë jam treguar njeriu më idiot… Prej 5 vitesh jam i martuar me një… Continue reading “ E Bëra me shoqen e ngushtë të gruas sepse nuk më linte rehat… por e pësova sepse….”