Pasi humbi 21 foshnja në nëntë vjet përpjekje nena lind vajz. Shikoni se si e quan

Një nënë ka treguar se si familja e saj është esht bere me femije tani pas nëntë vitesh dhimbje dhe humbjes të 21 foshnjave.

Caroline pësoi 21 aborte pasi ajo dhe partneri i saj Luke Clayton filluan të përpiqeshin për një fëmijë në vitin 2014.

Por tani ata po festojnë pas lindjes së vogëlushes Amelia muajin e kaluar. Dhe Caroline thotë se vajza e tyre “mrekulli” e ka kthyer botën e tyre “përmbys” – por ia vlen çdo minutë. Nena eshte shprehur se eshte shume e lumtur dhe keto jane ditet me te bukura te jetes tone pas nente vite vuajtje.

Edhe pse humba 21 femije un kurre nuk u dorezova pasi endrra jone ishte te kishim nje femije.

“Kam qenë shumë e frikësuar gjatë gjithë shtatzënisë. Unë kurrë nuk kam blerë rroba për fëmijë apo asgjë pasi e dija qe femijet nuk do te jetonin.

Vajza Amelia ka lindur 5 kilogramë më 24 korrik. “Është e mahnitshme. Ajo është fëmija im nje mrekulli.

Ajo fle gjatë ditës dhe është zgjuar gjithë natën, por nuk e kam problem. Nuk po planifikoj një tjetër, kam mrekullinë time dhe familjen time të vogël. Pas humbjes së 21 foshnjave , ju tregoj, mos e humbni kurrë këtë shpresë.” SHIKO.NEWS

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *