FOTO/ Termeti nuk do ta lere te qet Marokon,perseri ndjehen shkundje ne

Nuk gjen qetesi toka pas Marokos lekundet nga termeti i forte dhe njehere Maroko.

Një tërmet me magnitudë 3.9 goditi rajonin e Marrakesh ne Morocco.

Termeti nuk ishte shume i theksuar dhe nuk ka bere deme thjesht eshte ndjere nje lekundje e vogel,shpresojm te jete e fundit dhe mos te krijoj Zoti me gjera te tilla.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *