Qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani por ktu nihna e vetmume shume dhe…dua ta shijoj jeten

Qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani por ktu nihna e vetmume shume dhe…dua ta shijoj jeten

qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani por ktu nihna e vetmume shume dhe…dua ta shijoj Shkoj me Burra tjere se ma lyp t.rupi, qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani por ktu nihna e vetmume shume dhe… – Ju pershenes te gjith sta.fit normal du me met an.onime. Jam ni vajz 25 vjeqare jetoj ne Kosov me familjen tem jam e fej.ume qe 5 vjet ne Gjermani me ni djal qe asht 5 vjet ma i madh se une jena nj.oftu kur u kan ai ne pus.hime ne Kosov para 6 vjetve masnej ja kena nis me fol me e jemi ba bashk ai i grajti shum shpejt seneve edhe u fejum e mka premtu qe kena me u martu shpejt po qf.art u ban 5 vjet e meta te baba tu prit as anej as knej po i fe.jumi ne fillim kur jena feju vike shpesh 3 her mas pakti ne vjet po tash nuk vjen ma shpesh e ka rra.llu diqka po me duket shum po me rr.en jo kshtu jo ashtu ka naj dit qe nuk f.olem hiq po thot jam tu punu shum me ble 1 banes per neve po hiq nuk po i besoj i kam than pse nuk po me merr mu tni.moj edhe une me punu se ne Kosov jam met pa shkoll tu menu se po shkoj ne Gjermani po..LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Qfart tash punoj her ne butika her ne markete po baba e ka thirr te fejumin e baben e vet para 2 jave i ka than edhe 1 vjet ki afat me ma martu qiken qe nuk ma marton dije qe ma nuk jeni te fejum as nuk ki kur.gja me ta shyqyr qe e kam baben gja.ll e ja pr.ejti senet se atij spo i bahet von kurr as nuk po ja nin bile mu mka rez.ervu ktu po rrin shlir po me duket ama une po nihna e vetmume veq 1 her ne vjet me pas 10 dit ni burr afer a jah more plus i fejumi na ka fto.f diqka mardh.anien kshtu qe as mu nuk ma nin as une hiq keq nuk po ja la…Qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani une ktu shkoj me burra tjer se ma lyp tr.upi e nihna e vetmuar..me sig.uri edhe ai me tra.dht.on tek nuk me shkrun me dit e sid.omos naten del ai me femna neper d.is.kot.eka sene naten ma merr menja bile mos e ka gjet naj gjermank qata nuk pom merr mu nuk pom marton ama une ktu spo ja la ke.q se mashkujt me afrohen..

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *