Shum hapur po ua them: E dua nje mashkull shqiptar, per 4 muaj da ta sjell ne Gjer. mani vetem te ket pasaporte tjeret un i rregulloj pa dert

Jam 37 vjecare, me qendrim te rregulluar ne Gjer. mani dhe Jetoj e vetmuar se jam e pamvarur nga prinderit e mi , ekam jeten perpara vetem nje mashkull i sincert me mungon,nuk pr ish pune se nga esht apo nga vjen. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHEIN

Un brenda 4 muajeve da tja rregulloj lejen qendrimin ketu ne gjer. mani dhe do ta sjell menjeher me airoplan ketu se ikam te gjitha mundesit ,jam nje tifoze e flakt e Bayernit sa her qe luan brenda shkoj dhe e shokoj , arsyeja qe po ju tregoj per futboll esht se nuk dua te kemimosmar rveshje ,kam deshir cdo detal tja them. Me thirrni ne vajberr ne nmrin tim qe gjendet aty ku brenda i keni te gjitha shenimet ,mund te me shkruani ne cdo koh ose me mer. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *