27 Vjecarja Nga Kosova; THYEM Shtra.tin Duke Bere AtePUNEN Eger

Ishim d uke vallëzuar e duke kënduar, për disa momente u ula se u lodha, doja të pija një gotë ujë dhe nipi i burrit më tha lërë se shkoj dhe e mbush unë, kështu fillon rrëfimin A.L 26-vjeçare nga Kosova.
HAPE/SHTYP REKLAMEN KETU

Kur shkova për të pirë ujin ishim vetëm të dy në dhomë, dhe ai filloi të më prekë me duart e tij, aq sa në një moment trupi im filloi të dr dhej nga kënaqësia. HAPE/SHTYP REKLAMEN KETU

Nipi i burrit më ftoi më pas të shkonim në shtëpinë e tij e cila ndodhej shumë pranë asaj ku po bëhej ahengu. Sapo u futëm brenda ai filloi të më pu.thë dhe unë ja ktheva atij pu.thjet e nxehta në të njëjtën mënyrë. Pas pak çastesh përfunduam të dy në sht.rat duke bërë ks të eg.ër. Që prej asaj dite në vazhdojmë të bëjmë sks rregullisht 2 herë në javë. Fatmirësisht askush nuk ka arritur të na zbulojë këtë lidhje të nxehtë plot epsh që ne të dy jemi duke përjetuar. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *