Jam 34 Vjec Beqare. Ju Lutem Dua Nje Keshille. Dua Dhe Une Te Kem Nje Lidhje. Me Ndihmoni

Jam 34 vjec beqare dhe ende nuk po e gjej dot mashkullin e jetes time. Dua dhe un te krijoj familjen time por nuk po e arrij dot. Te gjithe rastet qe kam pasur nuk pajtohem dot me ta. Jane tipa te kundert. Dhe asnje nuk me pelqen.Un jame dhe me nenen time kujdesem per te dhe nuk dua ta le vetem a te. Ajo eshte e semure dhe un qenroj prane saj. Dhe kujdesem per te. Nuk kam asnje ide se nga duhet te filloj. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Vitet ikin dhe une jam ende ne fillim dhe spo di nga tja nise.Mendova te nise kete mesazh per te marre nje ide apo per ju qe keni nje mendim te me jepni je ide apo sygjerim.Mbase me hapet ndonje rruge e re per nje jete te re. Dua komentin tuaj dhe do ju falenderoja shume.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *