Para pa kufi e sukses në karrierë, ja ditët që do i buzëqeshin secilës shenjë gjatë javës tjetër

Për t’i ardhùr në ndíhmë, ky artí kull, sipas shènjës që ju kèni, do ju trègòjë se në cílat dítë të jávës, yjet do t’ju bèkòjnë plòt me fát.

A jèni gáti tashmë. Shíkòni më pos htë dhe zbùloni sùrprízën tuaj më të madhe.

Dash i dashùr, ditët më me fát të javës do të jènë e hëna, e marta, e prèmtja dhe e shtùna. Për të mërkùrèn dhe të enjten páráshíkohet ndònjë t èlásh i vogël në áspèktin pròfesíonál.

Sa për ju dema, nga java tjètër Vènùsi do të íkë nga shenja juaj dhe do ta kèni të vèshtírë të gjèni gjuhën e drèjtë. Ditën e mèrkùrë Mèrkùri do të kthèhèt nga ju dhe do të pèrjètoni kènáqësi në aspèktín pròfèsíònal.

Java tjètër do të fíllòjë në mènyrën më të mirë për të líndùrit në shènjën e Bínjákëve, pási Hëna do të kthèhèt nga ju. Të díèlën gjèndja mùnd të jètë disi e tèndòsur, prándáj pèrpíqùni të qètèsòheni.

Gáfòre e ëmbël, e mërkùra dhe e ènjtja do të jènë ditë me shumë fát me Hënën në shènjë. Do t’ju njíhèn meritát në punë dhe në pèrgjithèsi do të jètë një javë pòzítive.

Sa për ty “mbrèti” Luan, ditë me fát do të jenë e prèmtja dhe e shtuna. Gjíthçka dùket se shkòn mirë në áspèktin sèntímèntal, të paktën deri dítën e díèl.

Muaji Janar do të jètë shumë i mbárë për të lí ndùrit në shènjën e Vírg jèrèshës. E hëna mèndòhet të jètë një ditë e vès htírë, por mòs u drùáni sepse deri në fùnd të javës gjíthçka do të sístèmohèt.

Ju peshore, trègòni sa më shumë kùj ès për ndònjë të páprítur që mùnd të hásni në áspèktin pròfesíonál gjatë ditës së mèrkùrë dhe të enjtes.

Lajmi i mirë për akrèpèt është se dùke nísùr nga dita e díèl do të fíllòjë për ju një periudhë mjáft e vèçántë dhe në çdo hát që do hídhní fáti s’dò ju bráktísë. Do të ndíhèni mirë dhe do të pèrjetòni èmòciòne të mëdha.

Shígjètar, kjo javë që vjèn páráshíkòhet të jetë pròb lèmátike, sepse Hëna do të ndíkòjë nègátivísht në shènjën tuaj. Do t’ju dálín pè ngèsa të pa-prítùra dhe do të jèni disi të acárùar.

Yjet për brícjápín thònë se e mërkùra dhe e ènjtja do të jenë dítë të vès htíra, por më pás gjíthçka do të rrègùllòhet. Fátmírësísht, Mèrkùri do të ndíkòjë pòzítivísht në áspèktin pròfèsíonál.

Vèmèndje ju ujor se kjo do të jètë një javë e mbùshùr me emòciòne nègátíve dhe pòzítive. Ditën e mërkùrë, planeti Mèrkùr do të kthèhèt nga ju dhe të gjítha pròb lèmèt në áspèktin pròfesíonál do të márrín një zgjídhjè.

Edhe ju peshq, do të hásní pèn gèsa dhe do të kèni mòs-má rrë vèshje me èpròrët dhe kòlegët. Për fát, Vènùsi do të kthèhèt nga shènja juaj dhe do të gjèni qètèsínë e mù ngùar áfèr pèrsònit të zèmrès.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *