Jam nga Trop,oja , kerkoj lidhje per martes, adresa ime esht ne Lon.der

Jam Adelina nga Tropoja jam e lire dhe asesi nuk po mund te knaqem ne dashuri,jam ndare nga i dashuri dhe nuk kam asnje pune me ish te dshurin tim.

Jetoj dhe punoj ne Angli dhe jam ne kerkim te nje mashkulli per lidhje me mua e pse jo edhe nje martes .Me thirrni ne vajberr ne nmrin tim qe gjendet aty ku shkruan sp0-ns0red aty brenda i keni te gjitha shenimet ,mund te me shkruani ne cdo koh..

Cili do qe je ti qe po e lexon kete postim ne ta kupton hallin tim, mendo pak edhe per gjendjen ne te cilen gjendem, e ne qofte se ke ndonje shok apo mik qe mendoni se mund te lidheshima nuk prish nga esht , ateher njoftoje dhe tregoja postimin, ashtu qe te kam mundesi qe te zgjedhiat qe mendoj se me pelqen. Te gjitha Liket dhe ko mentet do ti shikoj me kujdes dhe ata qe me duken me interesant dhe terheqes, ateher do te ju lajmrohem atyre personave te cilet ndoshta jane ata qe me duhen mua.Deshiroj vetem meshkuj serioz, sepse aveturat as qe me shkojne ne mendje, sepse nuk jam asio lloj personi dhe thjesht nuk me duhen ne jeten time. Jam e sigurt se ka edhe meshkuj shume te mire dhe qe nuk jane te lumtur ne dashuri e kan probleme , dhe kjo eshte arsyeja se ketu eshte dikush edhe ketu per mua me te cilin do ta kaloja jeten dhe te jemi te lumtur. Shpresoj se kerkesa ime do te plotesohet me ndonje mashkull qe ta kalojm sa me mire qe te jete e mundur dhe te jemi te lumtur,kl i ko ne rekl amen ne fund dhe prit per nji kohe mos harro, nuk eshte turp ta kerkosh numrin tim

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *