28 Vjeqarja Nga Tirana, Burri Ka Marr Lek Nga Azemi, Un Ja Paguaj Kamaten Kompenzim Cdo Nate Deri Ne Mengjes

Një 28 vjeçare nga Tirana tregoi se si kishte zbuluar tr/adhëtinë e bashkëjetuesit të saj me të cilin kishin një vajzë. Në një intervistë për Top Channel, ajo tregoi se kishte punësuar një detektiv privat për të provuar dyshimet se partneri e tradhtonte. Ajo kishte 6 vjet që bashkëjetonte me njeriun që donte. Lindën një fëmijë dhe fill pas kësaj gjërat ndryshuan.LELEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *