jam pak e trashe por nuk jau leshoj rrugen as te rejave qe po ja mbajn nalt

E lus burrin qe ta bejme ate pune gjithmone gjen arsyje dhe me ik, Jam e martuar qe 1 vit ende nuk e kam pare se cfare fshihet pas pantoIIeve te tij, po thote je shum e madhe spo muj pom lodh sen te perballoj un skam daj kshtu jam Per ta lexuar Historine e Plote HAP REK IAMEN ME POSHTE

Nuk e di dyshoj se burrin e kam prej asaj dore, Nuk ka tentua asnjehere ta beje ate punen kur i them qe dua te q. sonte shume forte dhe tentoj ta lepij qe tja bej guri e shoh qe aty poshte asni sen nuk i ndodh. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *