Tani mbasi jetova jeten mire e mire ketu

Jam beqare nga Zvicra dhe dua burre shqiptar LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Tani mbasi jetova jeten mire e mire ketu ne Zvicër ku ke zgjedhje nga te gjitha kombesit personi dua ti kthehem origjinës time gjith familja duan te martohem me shqiptar edhe pse un kam rezerva po ja vlen ta provoje ndoshta e gjej shpirtin binjak si te knaq shqiptari me dashje askush nuk mundet ato beje shum gjeste romantike te huajt por Jan shum te ftohte nuk te digjet shpirti mbas tynve këto tone kur te dalin ne vesh te djegin prushe kam infot mbas rek l ames ne me kontaktoni vetëm seriozet dhe bukuroshet ok nuk do zhgënjeheni ju pres me padurim

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *