Ju lutem anonim, Familja po me ben presion, jam 23 vjecare dhe kërkoj dikë për lidhje serioze…

Pershendetje. Une jam ajo 23 vjecarja qe kerkonte burre. Dua tu pergjigjem dy komenteve qe me rane ne sy me se shumti . Njera ishte qe me ofendoi rende (ka shirit te zi ne profil) me kishte thene turp qe je femer. Si e prezanton veten keshtu etj.Zemer turp te kesh ti qe ofendon nje femer ne rregull? Dhe une e prezantova veten ashtu ne menyre qe meshkujt ta kuptonin qe jam femer e ndershme e me vlera dhe doja nje njeri familjar afer vetes. Ndoshta jam shprehur gabim. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Turp me vjen mua kur lexova komentin tend sa urrejtje mbaje ti per femrat dhe gjithashtu ti sapo i bere prezantim vetes tregove qe je vulgare dhe ske respekt per femrat.TURP.. Dhe nje koment tjeter ishte qe : po te ishte kaq e mire do vinin te te kerkonin ne shtepi . Ne shtepi kam pasur plot raste e dashur por jo sic kam dashur une. Psh nje 23 a shkon me nje 40 vjecar?? Po nje bixhozci? Apo dike mos te kete mundesi as per nje kafe . Etj. Po ju jap te gjitheve nje pergjigje se ju plasi shpirti. Se kam gjetur ne shkolle pasi jam nje femer shume serioze dhe nuk ja jap mundesine kujtdo per tu njohur . Nga pamja jam alamet goce por sdua ta lavderoj veten shume. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *