Luana “çmend” fansat, tregon gjoksin që i sherben si kuletë

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.Ajo ka publikuar një video në TikTok, duke zbuluar vendin se ku i mban parat.

A ishte kjo një humor nga Luana, apo me të vërtet i mban parat në gjoks, mbetet të shihet.

Shiko videon:

 

https://vm.tiktok.com/ZMjfV5o4m/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *