Upsss..publikohet video intime e Encës dhe modelit spanjoll

Videoklipi “Dua” i Encës u publikua në fillim të këtij viti dhe bëri bujë të madhe për shkak të temës që trajtonte, atë të tradhëtisë, dhe skenave të nxehta në të cilat këngëtarja shfaqej.

Muaj të tërë u komentua jo vetëm Enca dhe paraqitja e saj super seksi në klip, por edhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi. Me këtë të fundit Enca nuk është puthur vetëm në videoklip, por edhe në prapaskena.

Ka qenë vetë këngëtarja që e ka ndarë këtë moment intim në Instagram të cilin mund ta ndiqni më poshtë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *