Jam nuse moderne nuk muj me jetu me vjehrri,kam dal me jetu ne banes, nuk muj me ju bo..!!!

Ckemi, kam shkru ktu niher tek ju anonim dhe dua te mbetem prap anonim une po du sot me ju shkru per jeten nfamiljen tem jemi disa antar 8 jemi 5 fmi nana baba dhe nusja. Jemi 3 motra pa martu edhe 2 vllezer te martum kur u martu vllau i par ka jetu me nuse te na edhe ajo nusja ska dasht me jetu me neve mo edhe kan dal banes nveti se thojke po du me pas privatesin tem..me sa.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *