Kur u martova burri marote të vishem

Kur u martova burri marote të vishem LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN

Kur u martova burri marote të vishem hot dhe tme shikonin tjerët kjo me hyri ne qef shum dhe me linte te dal me shoqe natën klubeve ku njihja djem tjer deri sa takova njerin ktu jashtë shtetit ku jetojmë at nat smu duru pa e ba me te dhe e bem ne makin me myti tu ma ba fort e trupin plot shenja mu desh tja beja qefin burrit at nat me driten fik por e kuptoj se isha ba llom por sme thonte gje vec me grite fort duke me then je krv e vogel nese je per njoftim kl iko ne rek lam dhe prit 4 minuta dhe te shfaqet numri i viberit tim vetme serioz ju lutem

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *