35-vjecarja eshte ende e vi. rgjer dhe akoma nuk kam gjetur mashkullin e jetes

Ania thotë se nuk do të dinte nga të fillonte kur vjen puna për të gjetur një partner. Ajo tregon se eshte ende e virgjer edhe pse eshte 35-vjec. Njerezit mendojne se un jam nje relike qe i perkas te shkuares.

Ania vuan nga ankthi dhe ka frike te takoj nje mashkull. Edhe pse eshte ne moshen 35-vjec Ania tani po përpiqet të kapërcejë ankthet e saj sociale në mënyrë që përfundimisht të ketë puthjen e saj të parë, të krijojë një marrëdhënie romantike dhe të humbasë virgjërinë me njeriun te cilin ajo do martohet.

Problemet e Anyas filluan në moshën 16-vjeçare kur ajo luftoi me depresionin dhe ankthin gjatë viteve të shkollës. Ajo filloi të izolohej në shtëpi – ku jeton ende me prindërit e saj – dhe pranon se i humbi “vitet e bukura të adoleshencës”.

Shpresoj te gje nje mashkull qe te me kuptoj keshtu si jam dhe te me pranoj me tipin tim. Shpresoj qe 2024 te me gje ne nje lidhje pasi kjo gje do te me gezonte mua dhe prinderite e mi u shpreh Ania. Shiko.news

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *