Burrl Ka Ik AziI Qe 5 Vite Skam Kerkuar K, Me Goje, A Ka Ndonje Qe Ju Esht

Burri im është azilant ka 4 vite që nuk vjen në shtëpi, kurse unë kam mbetur shtatzënë… HAP REK IAMEN ME POSHTE

Pershendetje dua te ndaj me ju nje pr oblem timin se nuk po di si tia bej hallin ksaj pune. Ka 6 vite qe jame e martuar burri im punonte ne ndertimtari por per te fituar pak me shum se ne vendlindje vendosi te kerkoj az il pastaj te me merr edhe mua me vete. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *