Gazetarja nxjerr ‘zogun’ hapur fare, kameramanët habisin me reagimin…!!

Emisionet live nuk janë gjithmonë pozitive për prezantuesit, sidomos për femrat të cilat shpesh vihen përballë shumë situatave të sikletshme.

Kështu i ka ndodhur edhe gazetares sportive, Barabara Francesca, e cila është mjaft e ndjekur dhe shumë e dashur për pu/blikun. Ndërsa prezantonte ajo kishte harruar si të qëndronte dhe kishte hapur këmbët më shumë seç duhej duke treguar pjesën int/ime. Por ndërsa kameramanët duhej të hiqnin fokusin nga ajo, duket se u hutuan dhe e lanë për shumë minuta që publiku të shijonte pamjen.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *