26-vjeçarja shkon në supermarket dhe kërkon burrë: Aman ma gjeni një se u lodha, dua burrë….!!!

Një grua duket se u ngop nga Tinder dhe aplikacione të tjera takimesh, ndaj dhe vendosi të orkestrojë një qasje më autentike për të gjetur princin e saj!TikTok star Leesh Cunningham flooded with messages after trying to find husband in Bunnings | Daily Mail Online.Si rezultat, Leesh Cunningham, nga Uellsi i Australisë, shkoi në një dyqan pajisjesh për të parë nëse mund të gjente një burr. Duke mos dashur pë rplasje, Leesh mbante në duar një pankartë me mesazhin ”Kërkoj burrë”, ”A mund t’më ndihmoni?”. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Leesh e cila dhe është fëmija i vetëm i shtëpisë, shëtiste nëpër dyqanin Bunnings Warehouse, duke shpresuar të fillonte të bisedonte me një burrë.26 vjeçarja eci nga departamenti në departament, me shpresën se do ta gjente dikë. Një mik gjithashtu filmoi të gjithë këtë veprim përpara se Leesh t’i ndajë të gjitha në TikTok dhe YouTube.Ajo madje mund të shihej duke pyetur anëtarët e stafit se ku janë të vendosur burrat. Por, përkundër përpjekjeve të saj më të mira dhe shenjës së saj të sinqertë, Leesh fatkeqësisht u largua pa ndonjë të interesuar të ri dashurie. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *