Tragjike! Humbi kontrollin e biçikletës dhe u përplas me shtyllën, ndërron jetë vogëlushi 4-vjeçar

Një katër vjeçar ka humbur jetën tragjikisht, ndërsa kishte dalë në rrugë dhe të festonte për dhuratën e madhe që kishte marrë. Vogëlushi kishte dalë në rrugë me biçikletën e tij të re, por është përplasur me një shtyllë dhe ka humbur jetën tragjikisht. 🔻DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE NGUSHELLONI 😢😢

Jacob i çmendur për sport donte të bënte motokros pasi pa vëllain e tij të madh të merrte pjesë në këtë sport. Jacob kishte veshur një çantë motokrosi portokalli dhe të bardhë së bashku me pajisje të plota mbrojtëse kur hipi në biçikletë. Babai i tij Ross Turner e çoi Jacob-in në Fushën Sportive Britannia në Blackwood, Uellsi i Jugut, në mënyrë që ai të mund të provonte biçikletën e tij më të fundit për herë të parë. Mjeku ligjor i lartë Caroline Saunders tha: “Ross konsideroi se ky do të ishte një vend i sigurt për Jacob që të bënte udhëtimin e tij të parë me motoçikletën e tij të re.” Hetimi dëgjoi se Ross kishte shkuar në fushë me një mik dhe gjyshin e Jacob – dhe kishte shijuar të provonte mini-motoçikleta të tjera përpara se të merrte të tijën.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *