Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj në Instagram, por vajza e vetme e këngëtares Eli Fara deri vonë nuk ka preferuar ta shohin edhe ata që nuk ja bëjnë “follow”.

Ama, tani ajo e ka lëshuar dorën, duke e lënë faqen e saj në Instagram publike, shkruan “Kosovarja”.
Marina Fara, bukuroshja që për një kohë ishte mjaftë e përfolur, në të gjitha fotot që poston duket e shkëlqyer dhe shumë e nxehtë.

Ndryshe, Marina për vite me radhë ka pasur mjaftë vëmendje mediatike për pamjen, stilin dhe jetën e saj personale, shkruan “Kosovarja”.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *