Shokuese/ Dhëndrri i hakmerret nuses, i’a publikon videon kur ishte tradhtuar nga ajo (VIDEO)

Një ngjarje jo e zakonshme që ka ndodhur në Kinë u bë virale në internet këtyre ditëve.

Në vitin 2019-të pikërisht në ditën e dasmës, dhëndrri ia kishte përgatitur nuses një “befasi”.

Kjo nuk ishte dhe aq e këndshme pasi që asaj iu publikua momentin kur e kishte tradhtuar me kunatin e saj.

Më pas dhëndrri dëgjohet duke thënë “A ke menduar se nuk e dija këtë?”.

Ngjarja ka shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale duke i dhënë të drejtë burrit për reagimin, transmeton Klankosova.tv.

Videon mund ta gjeni KËTU

https://vm.tiktok.com/ZMjQhGQLA/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *