Pamje të frikshme/ Shiko se si ky djalosh sulmohet nga diçka e padukshme teksa ishte duke fjetur (VIDEO)

Nje ngjarje qe tronditi rjetin eshte shperndare ne rjetin social youtube. Djaloshi shpjegon se ai nuk ndiheshte rehat naten dhe ndjente se dikush po e ngacmnte.Keshtu ai vendosi qe ne dhomen e tij te vendos nje video kamer. Kur ai pa pamjet u trndit se cfar po i ndodhte teksa ishte ne gjum..

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *