Tmerri: ” të gjithë do të vdesim…” Avion qe mori flak gjat fluturimit..VIDEO nga pasagjeret

Nje moment tmerri ishte per dia pasagjer qe gjendeshin ne nje avion qe kishte mar flak gjat fluturimit
Ne videon e filmuar mund te degjohen zera duke qajtur e duke bertitur
Me sa duket ky avion esht i munnchesterit dhe qe kishte ber nje zbritje urgjente ne franc
Por per me teper ndiqeni momentin e trishtuar me posht
Pamjet mund ti ndiqeni me posht

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *