60 vjecarja shkon te fle ne nje hotel dhe paguan 170 euro. Kur zgjohet ne mengjes nuk i beson syve

Nje grua eshte pickuar nga 200 pickime nga çimkat pas një nate në një hotel ne nje hotel ku pagoi 170 euro nata.

60 vjecarja pasi u ngrit të nesërmen në mëngjes, gjetën pika gjaku që mbulonin shtratin e tyre dhe një insekt pranë saj.

Te paguash 170 euro nata dhe te perfundosh te gjithe trupin me pickime kjo nuk me kishte shkuar ne mendje.

Ajo u shpreh se: “Ishte e tmerrshme te zgjohesh ne mengjes me kaq shume pickime kame udhetuar ne te gjithe boten dhe kjo eshte hera ime e pare qe te pickohem nga insektet”.

Ngjarja ka ndodhur ne Britani ku 60-vjecarja po kalonte pushimet me disa miq te saj. Shiko.news

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *