Pamje shokuese/ Mësuesi ‘puth’ nxënësen e klasës së 7 të shkollës (VIDEO)

KOSOVE-Nje mesues ne Decan te Kosoves eshte kapur duke u puthur me nxenesen e tij. Ngjarja ka ndodhur ne shkollen “Lidhja e Prizrenit”.

Kjo eshte nje ngjarje e rende qe po ndodh ne shkollat tona. Nxenesja eshte ne klas te shtate ne shkollen “Lidhja e Prizrenit” dhe mesuesi e ka kryer veprimin me force ndaj saj.

Kjo ngjarje ka ndodhur nje jave me pare dhe tashme eshte publikuar ne rrjetet sociale.

Policia ka arrestuar mesuesin dhe do te merren masa te rrepta ndaj kesaj ngjarje.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *