Aksident i rëndë në autostradën Tiranë – Durrës, makina del nga rruga merr perpara te gjithe…

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm

në autostradën Tiranë – Durrës.Një automjet ka humbur kontrollin dhe ka thyer barrierat anësore të rrugës, duke përfunduar më pas në kanal.

Gazetari i ABC Neës, Leonidha Musaj raporton se është duke u kërkuar ndihma e zjarrfikëses, pasi nuk po nxjerrin dot nga makina shoferin.

Nuk dihet ende se sa persona ka në makinë./abcnews.al

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *