Biznesmeni i njohur i jep fund jetes ne vilen e tij(Foto)

Nje lajm teper i rende, teper trishtues: Lulzim Kryeziu, nga fshati Bubavec, djali i te ndjerit Latif Kryeziu, pronar i Al-Petrolit, sot, ne vilen e tij, i ka dhene fund jetes.

Ne raste te tilla, sidomos kur e njeh nje njeri, ne te mire e ne te keqe, ne gezime dhe hidherime, diqysh hiq nuk te dalin fjalte. Diqysh çdo gja te lidhet nyje e te bahet lamsh. Diqysh çartesh e turbullohesh…

Lamtumire Lul. Te pushofte shpirti afer babes tend, qe e ke dashur me shume se çdo gja tjeter ne jete!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *