Paskemi dasmë, zbulohet kur do martohen Bora dhe Donaldi

Bora dhe Donaldi kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Këtë lajm e kanë bërë me dije burime për “Prive”

të cilat shprehen se ata madje kanë nisur përgatitjet që tani.

Të njëjtat burime shtojnë se në rrethin e ngushtë Bora dhe Donaldi kanë biseduar me miqtë e tyre që të koordinojnë pushimet me ceremoninë e tyre.

Dasma do të mbahet në verën e 2024.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *