O Zot mba doren cfare po ndodhe ne Tirane keshtu

Disa persona jan ngujuar ne nje lokal te tiranes as nuk dalin dot sepse shiu eshte aq i madh jasht saqe nuk dalin dot,mirepo ka filluar te futet dhe ne lokal brenda ujti

IMG_2277

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *