U përmend shumë herë nga Vesa, reagon për herë të parë Mërgim Berisha

Futbollist Mërgim Berisha tash e disa kohë është në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes së tij me Vesa Vllasaliun dhe më pas martesën me Edona Berisha.

Derisa Vesa ka hyrë në Big Brother Vip Kosova, ajo ka rrëfyer për romancën që kishte me futbollistin dhe se si ishte keqtrajtuar nga ai.

Vesa kishte akuzuar Mërgimin dhe Edonën për tradhti, pasi pretendon se shoqja e ngushtë e saj ia ka marrë të fejuarin.

I gjendur përballë kësaj situate, futbollisti ka qëndruar i heshtur derisa sonte ka reaguar përmes një story në Instagram ku ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij.

Shiko foton:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *