Makina përplas motorin në Tiranë, plagosen rëndë dy të rinj (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Unazën e Madhe” pranë Astirit, ku raportohet për dy të rinj të plagosur.Raportohet se dy të rinj që udhëtonin me motor janë përplasur nga një makinë dhe kanë rënë pa ndjenja në rrugë.

Në vendngjarje janë parë disa qytetarë të cilët u kanë ofruar ndihmën e parë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *